Opatrní váhají, chytří nakupují

30. listopadu 2020 |

Začal advent, co nevidět se dočkáme nejkrásnějších svátků v roce, abychom v co nejlepší pohodě očekávali konec hodně složitého roku s nadějí na to, že rok 2021 bude lepší, klidnější, úspěšnější a abychom během těch dalších 365 dní dohnali vše, co nám letos bylo odpíráno nebo nedovoleno. Ať se na aktuální situaci podíváme ze kterékoliv strany, je zřejmé, že po darebné letní sezóně nás nečeká žádné razantní zimní zlepšení. Ale to naprosto neznamená, abychom i nadále váhali: kupujme, kupujme, kupujme! Co? Třeba individuální balíčky -  poukazy hotelu Sladovna v moravské Černé Hoře. Kdo nakoupí, neprohloupí.

Tak nakupujte, nakupujte, nakupujte! I když zatím ještě není úplně jasné, zda si dnes nebo zítra budete moct kupit klasický víkendový nebo týdenní pobyt ve Sladovně, máte možnost sobě, svým milým, přátelům nebo vynikajícím zaměstnancům koupit dárkový poukaz, tedy balíček na hotelové, restaurační a wellness služby hotelu Sladovna.

Siluetu hotelu Sladovna si každý snadno a napořád zapamatuje: široce otevřená brána k hotelové restauraci, typická štíhlá stavba bývalé sladovny i s nezbytným, komínem – to jsou ale jen vnější tvary. Skutečný zážitek vás čeká až uvnitř. Přidejte se k moudrým a nakupujte.

Jak nám sdělil ředitel hotelu Aleš Hauzar, poukazy si můžete objednat přímo v recepci, domluvit si jejich cenu a nechat si je poslat třeba poštou. Výhodou je, že poukaz je na služby v dohodnuté ceně. Zda si majitel poukazu vybere masáže a ubytování, nebo cokoliv jiného z bohaté hotelové nabídky, záleží jen na něm.

Malá fotogalerie vám přehledně představuje alepoň část požitků, které na vás v hotelu Sladovna čekají. Balíčky služeb a poukazy můžete nakoupit buď „na dálku“ pomocí moderních komunikačních technologií, nebo – a to je zřejmě dobrá zpráva – už koncem týdne můžete do recepce hotelu Sladovna v Černé Hoře přijet osobně, vidět a nakoupit, tedy zvítězit. Stihnete tak udělat možná někomu radost už v košíku od Mikuláše, ale pod zeleným jehličím vánočního stromku se poukaz bude vyjímat ještě lépe. Ostatně, dárek z hotelu Sladovna je vynikající tip pro celý rok a pro jakoukoliv jinou vhodnou příležitost.

A navíc – platnost poukazu je celé dva roky!!!

Nakupujte! Nakupujte! Nakupujte! Kdo nakoupí, neprohloupí!

Stačí si pak vybrat vhodný termín a vypravit se do Černé Hory a relaxovat. A aby to všechno bylo ještě atraktivnější, můžete si pobyt zpestřit výpravami do okolí. Možností jsou celé přehršle.

Některé jsme popsali už v minulých měsících a další vám ještě přineseme.

A propos: Víte, kde leží unikátní moravská krajinná kompozice Lesnický Slavín?

Co nevidět vás do něj pozveme.

Hotel Sladovna, Černá Hora u Brna, nám. U Pivovaru 3, Černá Hora,

recepce a individuální balíčky: tel.: +420 539 086 395, mobil: +420 731 689 907, recepce@hotelsladovna.cz,

firemní akce: tel.: +420 739 204 419, info@hotelsladovna.cz

www.hotelsladovna.cz