ZVLÁŠTNÍ ZPRÁVA Z DOVOLENÉ NA ČERNÉ LOUCE OSTRAVA

5. března 2024 | | | | | |

Je to sotva dva dny, co skončil další z dlouhé řady veletrhů DOVOLENÁ OSTRAVA na Černé louce. Veletrhu, který si v násleujících dnech zaslouží naši i vaši pozornost ještě několikrát.Důvodů…

Je to sotva dva dny, co skončil další z dlouhé řady veletrhů DOVOLENÁ OSTRAVA na Černé louce. Veletrhu, který si v násleujících dnech zaslouží naši i vaši pozornost ještě několikrát.Důvodů je k tomu přehršel tak velká, že si bude vyžadovat ještě pěknou řádku reportáží.

Zde je jejich přehled v pořadí, jak budou vycházet – snad den co den. Ale určitě budou všechny „venku“ dříve, než se s mnohými opět setkáte na veletrhu HW v Praze.

Zpráva No 2 bude o tom,co na veletrhu představil a předvedl domácí Moravskoslezský kraj a partner veletrhu Plzeňský kraj.          

Zpráva No 3 bude docela dlouhá – bude o všem, co na DOVOLENOU přivezli přátelé z Polska a jak se představili v expozicích i na workshopu.

Zpráva No 3 – jaké to bylo na workshopu pořádaném pražskou kanceláří Polské turistické otganizace. Bude asi delší.          

Zporáva No 4 – zde si dovolíme připomenout s čím vším jsme na veletrh DOVOLENÁ přijeli my – tedy naše redakce a naši přátelé.

A na nkonec Zpráva No 5 bude o veletrhu a jeho perspektivách, jak to vidí hejtman Moravskoslezského kraje Jan Krkoška, jak to vidí vystavovatelé a jak to vidí i návštěvníci. Chybět nebude ani náš redakční názor a naše postřehy.

Tak nás sledujte i na facebooku, ať vám něco důležitého neunikne.      

www.dovolenaostrava.cz

www.mstourism.cz