Vítáme Vás na novém webu TRAVEL profi

5. srpna 2020 | | |

Máme za sebou první čtvrtstoletí celkem úspěšné existence. Za tu dobu jsme projeli naší krásnou republikou mnohokrát křížem krážem. Našli jsme spoustu skvělých lidí v regionech, městech i vesnicích, poznali a popsali jsme místa, o kterých se katalogy cestovních kanceláří nezmiňují, a dokonce je nechávají ve stínu zájmu i takzvaně velká nebo takzvaně prestižní média – ať už všeobecná, veřejnoprávní nebo „odborná“. Držíme se svého kopyta.

Dnes jsme nejstarší český časopis o turistice s tradicí, bohatými zkušenostmi z oblasti marketingu a znalostí tří středoevropských atraktivních turistických trhů (našeho domácího, slovenského a polského) a otevíráme novou kapitolu existence TRAVEL profi v moderním technologickém pojetí.

Po pětadvaceti letech, kdy jste TRAVEL profi mohli číst z papíru, budete mít možnost si vybírat místa na výlety, víkendy i celé dovolené jen v elektronické verzi.

TRAVEL profi můžete i nadále zdarma číst, komentovat, připomínkovat, doplňovat nebo kritizovat na našem novém webu: www.travel-profi.cz, na který se dostanete i přes adresu www.travelprofi.cz.

K rozhodnutí vydat se novou cestou nás přivedl nejen stále rychlejší rozvoj elektronických technologií, ale významnou měrou k němu přispěly i nedávné události, zejména opatření, omezení a razantní zásahy do celého oboru cestovního ruchu v důsledku celosvětové pandemie.

Svět se změnil a návrat do stavu „předkovidovému“ bude velice dlouhý, bude-li vůbec možný.

Ale turizmus ani cestovní ruch jako významný společenský, rekreační, sportovní, kulturně historický, a především ekonomický segment národního hospodářství nezanikne.

Lidská touha cestovat, poznávat, setkávat se, odpočívat, bavit se, relaxovat a užívat si volných dnů nezanikne.

Je jen otázkou, kdy a kam se lidé mají vypravit, proč právě k vám a co všechno u vás mohou prožít. Ale neméně důležitou otázkou je, zda turisté právě o vás vědí dost.

Proto jsme tady!

Je-li vůbec možné vtěsnat obsah rubriky „O nás“ do jedné věty, pak ji lze napsat takto:

„Jsme tady pětadvacet let a jsme rozhodnuti pro vás pracovat nejméně ještě jednou tak dlouho.“

Je to práce někdy vyčerpávající, celkem náročná, ale nesmírně krásná.

Kdykoliv se s námi můžete spojit

  • Telefonem: +420 608 079 270
  • e-mailem: travel-profi@volny.cz, laco.travelprofi@volny.cz
  • prostřednictvím sociálních sítí facebook a twitter
  • osobně na akcích u vás nebo na veletrzích či jakkoliv po dohodě. Rádi za vámi přijedeme kdykoliv, kdy nás vyzvete nebo pozvete, rádi přijedeme i neohlášeni, popřípadě se pokusíme vás oslovit sami

Stejně tak vám budeme vděčni za každý nový impulz, za každou inspiraci a informace, co se u vás děje právě dnes, zítra, za týden nebo za měsíc.Elektronická verze TRAVEL profi má oproti klasickému papírovému časopisu jednu obrovskou výhodu – můžeme reagovat z hodiny na hodinu, ze dne na den, z týdne na týden.Nový magazín TRAVEL profi je schopen pracovat prakticky v rytmu deníku, týdeníku i měsíčníku naráz. Je jen na vás, jak rychle, v jakém rozsahu a za jakých podmínek jste připraveni nás informovat a zásobovat podklady.Naším plánem a záměrem je publikovat aktuální zprávy, stejně jako celé propagační materiály v seriálech nebo ucelených tematických blocích týkajících se jak jednotlivých oblastí turistiky, tak i regionů, destinací, nebo rekreačních oblastí.