VESUF JE TADY, JEŠTĚ TO STIHNETE

27. července 2023 | | | | |

Právě jsem se vrátil z Velenova a z Pastýřské louky, kde se už docela naostro pracuje na posledních technických, organizačních a pořadatelských detailech zítřejšího slavného festivalu VESUF 2023. Krátce jsme mluvil s těmi,…

Právě jsem se vrátil z Velenova a z Pastýřské louky, kde se už docela naostro pracuje na posledních technických, organizačních a pořadatelských detailech zítřejšího slavného festivalu VESUF 2023.

Krátce jsme mluvil s těmi, kteří byli – podobně jako my – při jeho samých začátcích, a kromě jiného jsem se zvědavě ptal i na zájem o letošní ročník.

Takže krátce pro všechny, kdo ještě uvažují, pro ty méně rozhodné, pro ty, kdo už se začínají vymlouvat na to, že: „…už je pozdě, vstupenky už nebudou, tak co bychom se snažili…“

Omyl, je sice vyprodáno skoro rekordně, ale stále ještě je možnost si zavolat, napsat, využít SMSticket nebo si koupit jednodenní či dvoudenní vstupenku přímo na místě.

A klidně vezměte i děti, bude o ně dobře postaráno.

Jsou! Jak by nebyly!

VESUF nemá číslovaná sedadla, Pastýřská louka je dost velká a pro všechny případy perfektně vybavená, aby bylo dobře postaráno o všechny, kdo přijedou, přijdou nebo se nechají přivézt speciálními autobusy z Brna z Králova Pole. Nebojte se, na královopolském terminálu je poznáte na první pohled. A po skončení produkce vás dovezou zase zpět do Brna.

Tak na shledanou na VESUFU 2023 – už zítra odpoledne!!!

www.vesuf.cz