VESUF byl, VESUF je a VESUF bude

19. srpna 2020

Ať už jste zdaleka nebo z Velenova, Suchého, Valchova, Benešova či z Boskovic, už se můžete zase těšit a chystat na oblíbený, pohodový, příjemný a skutečně kulturní zážitek. Festival Velenov Suchý, tedy VESUF se pod sponzorskou patronací společnosti FIAT opět vrací. Už za deset dnů, tedy 29. srpna 2020 se setkáme pod hlavním pódiem (znalci říkají stage) na pláži u rybníka v kempu Suchý.

A bude se hrát, tančit, třeba i zpívat a sem tam ochutnávat i něco dobrého, co připraví další partneři festivalu ve svých stáncích. Jen tradiční nabídka skvělých piv z malých pivovarů bude chybět. Ne, že by nebyl zájem – ale opatření v důsledku epidemie COVID se dotýkají i účasti většího než dovoleného počtu lidí.

Ale to nevadí!

Organizátoři jsou připraveni a pokud jste zdraví, máte nejvyšší čas si pořídit vstupenky. V předprodeji na stránkách www.vesuf.cz je získáte už za 299.- Kč. Do festivalového areálu můžete vstoupit v sobotu 29. srpna v pravé poledne.

Ale to neznamená, že byste neměli přijet třeba už v pátek a užívat si u rybníka všech radovánek, které se zde nabízejí. Pokud si vezmete i svoje bicykly, můžete se v pátek a o sobotním dopoledni toulat po značených cyklotrasách krajinou, která vás nenechá chladnými.

A pak, s trochou zdravé tíže v kolenou vzhůru za zábavou!

VESUF, tentokrát zvaný MALÝ, právě začíná.

Uvítá vás moderátor Tomáš Kraus svým nezaměnitelným, hlubokým a sympaticky drsným hlasem a jistě na pódium pozve i starosty dvou pořadatelských obcí – Velenova – Jana Havelku a Suchého – Jakuba Hlubinku.

A už to jede!

Klasický popík přivezou kapely Hodiny a Voxel, Tomáš Kraus, o kterém by John Lennon asi řekl, že je to zpěvák, který si zapomněl odkašlat (jak kdysi charakterizoval jednoho svého kolegu) předvede své kumštování v oblasti dance music – pro nás Čechy to asi stále bude taneční hudba, i když ji bude provozovat DJ Lowa. A na střídačku zase něco jiného – pop rap od Poetiky, popík od Robina mooda, a vydařený pop rock přivezou Pink revival.

A to všechno bude trvat až do půlnoci, kdy celé festivalové balábile bude ukončeno ohňostrojem nad hladinou rybníka. Věřte, že ať už bude bezvětří nebo si na vodní ploše budou tančit vlnky, iluminace to bude nádherná.

Tak se přijeďte bavit, potkávat se, tančit, zpívat – zkrátka mít se festivalově. On totiž letošní už druhý „malý VESUF“ vůbec nebude malý. Jen nás bude míň na jednom místě. Ale dobrá, hodnotná, kulturní, neagresivní a moderní zábava nezklame nikdy.

Všechno další hledejte na www.vesuf.cz , popřípadě pište na adresu: festival@vesuf.cz     

Neváhejte, počet vstupenek je omezený!  

Na shledanou na pláži rybníka na Suchém na VESUF FIAT FEST 2020 číslo II.

Třeba si zde vyberete nové auto. Copak by vám, milé dámy tento krasaveček neslušel?

Setkáme se pak opět za rok už na opravdu velkém festivalu VESUF i se všemi malými pivovary, uty Fiat a spoustozu kvalitní muziky a zábavy. Ať žije VESUF 2021