Veletrh DOVOLENÁ OSTRAVA, první posel nového turistického jara

9. února 2023 | | | | | |

Dá se už s naprostou jistotou tvrdit, že s prvními nesmělými náznaky jara pravidelně přichází i jeden z velkých jarních turistických argumentů, tedy veletrh cestovního ruchu DOVOLENÁ v Ostravě na Černé louce. V Ostravě, která…

Dá se už s naprostou jistotou tvrdit, že s prvními nesmělými náznaky jara pravidelně přichází i jeden z velkých jarních turistických argumentů, tedy veletrh cestovního ruchu DOVOLENÁ v Ostravě na Černé louce. V Ostravě, která vůbec není černá, na Černé louce, která vždy při veletrhu DOVOLENÁ hýří barvami ze všech koutů Čech, Moravy a samozřejmě Slezska a přilehlého turistického světa. Světa, kterého si my, tedy profesionálové v oboru, stejně jako turistická veřejnost tak rádi a s chutí užíváme.

V několika fotogaleriích Vám připomeneme slavné doby veletrhu Dovolená v uplynulém desetiletí.

ROK 2017

Tak nezapomeňte, že už 3. března se otevřou brány výstaviště a můžete vejít. Budeme na vás čekat s radostí a chutí se s vámi pobavit, kam že to bude dobré letos zjara, v létě, na podzim i v zimě vyrazit.

Milí vystavovatelé, pokud jste ještě nevyplnili přihlášku, nenaplánovali velikost a vybavení expozice, nastal ten správný čas. Je třeba jednat – s rozmyslem, ale rychle. Jinak by se vám mohlo stát, že budete chybět v opravdu skvělé společnosti. A to by byla škoda. Chyběli byste nám, co v Ostravě na Dovolené 2023 budeme a jistě byste velice chyběli i těm tisícovkám dovolených chtivých návštěvníků, kteří doslova baží po nových, dobrých a zajímavých informacích.

Rok 2018

Přece je nenecháme tápat a hledat někde v loňských katalozích nebo dokonce riskovat, že pojedou do míst, o kterých toho mohli předem vědět mnohem víc.

DOVOLENÁ v Ostravě na Černé louce je unikátní příležitostí, kdy v příjemné a přátelské a docela i komorní atmosféře budete mít možnost si s nimi popovídat. A nejen to.

Zareagujete-li dostatečně rychle, bude vám dopřáno se v průběhu veletrhu prezentovat i na hlavním pódiu a naživo oslovit auditorium sedící v „hledišti“. Připravte si prezentaci zajímavou, oslovte poslouchající, vtáhněte do debaty přihlížející. Sami poznáte, jak úžasný je to pocit, když začnou lidé reagovat na co, co říkáte, co ukazujete a co představujete.

Sami máme z Dovolené s takovou formou prezentace ty nejlepší zkušenosti. Ono je třeba k tomu dodat ještě jednu veledůležitou informaci: ostravské turistické publikum je nejzvídavější, jaké jsme kdy zažili. Možná je to tím, že Ostraváci jsou báječní a bezprostřední lidé, kteří se nestydí se ptát, nebojí se argumentovat a umí přijmout přesvědčivé skutečnosti. Tak je přivezte a nabídněte.

Rok 2019

Budete na to mít celé dva úžasné dny s úžasnými lidmi kolem sebe a před sebou, tedy na té druhé straně výstavního pultu.

No, a kdo z vás by chtěl, aby jeho expozice a vystoupení, popřípadě další způsoby prezentace byly co nejlépe připraveny, měl by se okamžitě obrátit přímo na veletržní tým na Černé louce. Zkušenosti, pracovitost pečlivost a vysoká profesionalita – to jsou hlavní znaky jejich dlouholeté a dobré práce.

Za pravdu nám dá každý, kdo v Ostravě na DOVOLENÉ, kdy byl.

Na konec pár záběrů z loňské Dovolené, kde jsem úspěšně „tvrdili veletržní muziku“ společně s představiteli Destinační agentury Dolní Poohří zastupující kromě jiného i svá čtyři hlavní města – Klášterec nad Ohří, Kadaň, Louny a Žatec. Najdete nás v Ostravě i letos. Jste srdečně zváni.

Máte obavy, že jste malé město nebo malá obec, že byste nezaujali? Tak to by byl velmi mylný závěr. Návštěvníkům veletrhu chutnají i drobné, ale chutně připravené lahůdky. Ta vaše by mezi nimi jistojistě nezapadla. Ale dokud to sami nezkusíte, tak se nedozvíte, že je to tak.

Milí přátelé z Aše, Varů Karlových, Sušice, Jindřichova Hradce, ze Cvikova Pardubic nebo odkudkoliv z Malé Hané, Drahanské vrchoviny, ze Slovácka nebo odkudkoliv, přijeďte!

Budeme na veletrhu v plném nasazení. Nejen redakce, ale i naši přátelé z Dolního Poohří. Přijeďte si s nimi popovídat o jejich zkušenostech, práci i, o tom, co nabízejí, a přitom ochutnat i skvělé pivo z Žatecka – jaké bude? To vám napovíme nejpozději za týden.

Do té doby nám můžete napsat, zda jste už podali přihlášku na jeden z nejlepších veletrhů, jaký jsme za více jak čtvrtstoletí existence naší redakce zažili.

Naši adresu a e-mail znáte a kontakt na organizátora – tedy společnost

Černá louka s.r.o., Ostrava – Moravská Ostrava, manažerka veletrhu: Denisa Ježková, tel.: +420 724 184 439, e-mail: denisa.jezkova@cerna-louka.cz, www.dovolenaostrava.cz