Veletrh DOVOLENÁ Ostrava 2022 opět bude!!!

25. ledna 2022 | | | | | | | |

Jsme to ale, my lidé postižení cestovním ruchem a turismem, nenapravitelně pracovití optimisté! Jen nevím, jestli tato kombinace není poněkud vražedná. Alespoň poslední dva roky. Snažíme se, vymýšlíme, zlepšujeme, modernizujeme. Ale možnosti, jak vše, co se nám podařilo stvořit nabídnout a odprezentovat, jsou měsíc od měsíce méně efektivní. A přesto nás cosi stále nutí nepřestávat, a znovu, a znovu věřit, že se dočkáme stavu věcí, které se budou alespoň podobat režimu předcovidovému. Že se zase budeme moct vídat, porovnávat, diskutovat, radit se a vzájemně inspirovat. A to není všechno. Neméně netrpělivě čekáme na debaty a rozhovory s druhou, větší a důležitější „polovinou“ našeho oboru – s turisty.   

 

   Rukou společnou a řečí srozumitelnou zahajovali zatím poslední veletrh DOVOLENÁ v Ostravě na Černé louce náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jan Krkoška a ředitel Černé louky Jan Šumbera.

 

Skoro tři desítky let jsme vždy první třetinu až polovinu každého roku věnovali práci na veletrzích cestovního ruchu u nás doma, v zahraničí blízkém i vzdáleném.Dnes se nám už veletržní pracovní vypětí a organizační stres připadají jako pohádka. Jak rádi bychom si znovu postěžovali na veletržní únavu a starosti! A jak rádi bychom se znovu těšili na setkání se všemi starými i novými přáteli mezi expozicemi, večer v hotelu a nakonec, proč to nepřiznat, i na veletržních večírcích. Ostatně; i těch pár společenských hodin se vždycky rychle zvrhlo v debaty pracovní.

Najdeme letos na Černé louce po dlouhé odmlce opět přátele a kolegy ze Slovácka, Goralského dvora, Opole, Zbojské, od Slnečných jazer, Žitného ostrova i z ostatních krajů a regionů z celého Česka a přilehlého okolí? Máte chuť a odvahu se znovu vydat na turistické tržiště a předložit svoje nabídky, novinky a pozvánky turistům bažícím po nových možnostech?

Nepochybujeme o tom, že opět máte co nabídnout.

Nepochybujeme o tom, že na Černou louku opět přijdou tisíce vašich budoucích hostů, klientů a návštěvníků.

                                                          Kdo jste do Ostravy na veletrh DOVOLENÁ jezdili, víte, jak báječné to na Černé louce vždycky bylo 

 

Stačí už jen tak málo: závěr ledna, celý únor a první dekádu března věnovat přípravě a 10. března odpoledne a večer pečlivě připravit, vyzdobit a naplnit expozici, abyste se mohli si vy stát činnou součástí tak dlouho postrádaného turistického cirkusu v pavilonu „A“ na Černé louce v samotném centru Ostravy. Den na to, tedy po ránu 11. března 2022, se se vší slávou vrátíme na připravenou veletržní scénu, abychom úderem desáté přivítali první stovky natěšených turistů z Ostravy, z celého Moravskoslezského kraje a okolí, včetně blízkého polského slovenského příhraničí.

Tak hybaj! Do práce, lidi! Veletrh Dovolená 2022 v Ostravě na Černé louce čeká na vás.

A vy ostatní, kteří jste na veletrhu ještě nebyli, ať už jako návštěvníci nebo vystavovatelé, máte letos znovu skvělou šanci. Je jedno, přijedete-li z jižních, severních středních něbo kterýchkoliv jiných Čech, či z Moravy vinorodé nebo třeba až kraje tokajského, od Košic. Hlavně přijeďte, čeká vás jeden z nejlepších veletrhů, který jsme si zatím ani jednou nenechali ujít a hodláme v tom pokračovat.

 

Aby se vám lépe plánovalo, abyste se rychleji a snáze rozhodli pro účast, ať už v roli vystavovatelů nebo návštěvníků toužících po nových zážitcích, připomeňme si několika fotografiemi, jak dobře, veselo a pracovně jsme se měli na ostravských veletrzích v dobách „předcovidových“.

Veškeré informace o akci se dozvíte na www.dovolenaostrava.cz

Sledujte také Instagram: @dovolenaostrava

Zájemci o prezentaci, stavbu expozice a veškerý další veletržní servis se mohou obrátit na manažerku veletrhu Denisu Ježkovou, tel.: +420 724 184 439,

e-mail: denisa.jezkova@cerna-louka.cz

www.cerna-louka.cz