PŘIJĎTE NA HYJTU, TENTOKRÁT NA ČERNOU LOUKU DO OSTRAVY

27. února 2024 | | | | | | | |

Že si Plzeňský kraj už před lety obhájil plné právo na značku „TURISTŮ RÁJ“ už všichni víme. Mnozí jsme to poznali nejen na vlastní oči. A už za tři dny…

Že si Plzeňský kraj už před lety obhájil plné právo na značku „TURISTŮ RÁJ“ už všichni víme. Mnozí jsme to poznali nejen na vlastní oči. A už za tři dny budeme mít možnost si to znovu ověřit na veletrhu DOVOLENÁ V Ostravě na Černé louce. Plzeňský kraj na veletrhu bude v pozici, v roli důležitého partnera. Tedy toho hlavního. Zasloužene, opravněně a nepřehlédnutelně.

V tuto chvíli, tedy nějakých 72 hodin před vypuknutím veletrhu není třeba žádných dlouhých odstavců. Stačí jen pár poznámek.

Plzeňský kraj, podobně jako kraj Moravskoslezský se v posledních letech skutečně velkoryse vydaly na český i evropský turistický trh a jejich nádherně pozitivní zarputilost už nese ovoce. A navíc se jim pdařilo vytvořit partnerskou dvojici, která je evidentne rozhodnuta si vzájemně pomoct způsobem, který je víc než efektivní. A myslím, že k tomu nebylo potřeba žádných memorand nebo komplikovaně konstruovaných smluv. Zkrátka se jen dali do práce a využívají příležitostí, které si vzájemně mohou nabídnout.

Vloni v září byl Moravskoslezský kraj hlavním partnerem na veletrhu ITEP Plzeň, v pátek bude Plzeňský kraj – TURISTŮ RÁJ hlavním partenrem veletrhu DOVOLENÁ na ostravské Černé louce.

Oba vědí, proč to dělají a oba vědí, že jak v Plzni, tak v Ostravě mají možnost najít své publikum a dobré budoucí návštěvníky.

Takže od páteční desáté hopdiny dopoledne do sobotní sedmnácté hodiny máte – máme možnost využít nabídek, které nebudou ani malé, ani chudobné.

Nakonec. Nejlepší bude, když se přijdete přesvědčit sami.

Ochutnáte pravý a nefalšovaný Chodovar a můžete jej porovnat třeba s pověstnou Krnovskou Nachmelenou opicí, neodoláte třeba Štramberským uším, ale až uvidíte mísu pravých chodských koláčů bohatě tvarohem a povidly merhovaných, podlomí se vám kolena. A počkejte, až zazní dudácké melodie pravé a nefalšované chodské muziky! 

Co víc bychom si mohli přát?

Snad jen to, abyste vy všichni, kdo na veletrh DOVOLENÁ 2024 přijdete byli tak spokojeni, že s dobrými pocity se společně budeme chystat na zářijový Plzeňský ITEP s letopočtem 2024 stejně, jako na další ročník Ostravské DOVOLENÉ roku 2025.

Tak to je pro tuto chvíli všechno.

Zítra už budeme na cestě do Ostravy – z Prahy, Středních Čech, ze Slovácka i ze Slovenska, Valaši přijedou taky a mnozí se třeba zkusíme naučit něco „ponašimu“ a třeba i Polsky. A proč ne, třeba si i chodsky zazpíváme.

Tož, přijďte na hyjtu – tentokrát do Ostravy.

www.turisturaj.cz

www.dovolenaostrava.cz

www.severnimorava.travel