Na dva dny do dobré společnosti

21. února 2023 | | | | | |

3. – 4. března 2023  – Festival Dovolená 2023, Ostrava Černá louka Je celkem přirozené, že vždycky k dobrému vychování patřilo, patří a bude patřit usilovat o dobrou pozici v dobré společnosti.…

3. – 4. března 2023  – Festival Dovolená 2023, Ostrava Černá louka

Je celkem přirozené, že vždycky k dobrému vychování patřilo, patří a bude patřit usilovat o dobrou pozici v dobré společnosti. Od výchovy mateřské až po všechny úrovně výchovy školní je nám více či méně vštěpováno, že si máme vybírat, s kým se kamarádit, s kým se přátelit, jak vlastně taková dobrá společnost vypadá. A je třeba si přiznat, že po dobré pozici v dobré společnosti usilujeme prakticky celý život a ve všech jeho fázích – tu pracovní nevyjímaje.

Tedy aspoň doufám, že to tak je.

Je-li tomu tak opravdu, pak by stálo za to intenzivně upozornit manažery, vedoucí, ředitele předsedy rad jakkoliv správních a vlastně všechny, kdo mají sílu rozhodovat uvnitř našich turistických organizacích, radnicích a ředitelských kancelářích, že už doslova za pár dní se jim nabízí možnost strávit dva dny v dobré společnosti na ostravské Černé louce, na veletrhu, který je vlastně festivalem dobrých příležitostí.

                                                                                                                                       DOVOLENÁ 2023

Stále ještě je čas se přidat.

www.cerna-louka.cz

www.dovolenaostrava.cz

MANAŽERKA FESTIVALU

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz