Krátká, ale dobrá zpráva z veletrhu Dovolená Ostrava 2023

3. března 2023 | | | | |

Po roce jsme se opět setkali v Ostravě na veletrhu Dovolená, Na veletrhu, který stojí zato. Místo mnoha slov si prohlédněte pár fotografií, které víc, než jakkoliv dlouhé komentáře ilustrují,…

Po roce jsme se opět setkali v Ostravě na veletrhu Dovolená, Na veletrhu, který stojí zato.

Místo mnoha slov si prohlédněte pár fotografií, které víc, než jakkoliv dlouhé komentáře ilustrují, že v Ostravě na Černé louce se cestovnímu ruchu a turistice fakt daří.

Vskutku, atmosféra pracovní i společenská je na Dovolené v Ostravě mimořádně efektivní.

Pro autentičnost nabízíme pár slov účastníka, který ví, proč je dobré na veletrh Dovolená do Ostravy přijet a prezentovat se.

Ředitel Destinační agentury Dolní Poohří, Ing. Lukáš Pichlík:

Loni (v roce 2022) jsme měli poprvé tu čest na ostravském veletrhu prezentovat náš malebný region a musím říct, že jsme byli velmi potěšeni návštěvností, organizací ze strany pořadatelů i velmi vysokému zájmu turistů o jim poměrně vzdálený region. I proto jsme se rozhodli prezentovat se zde znovu a už nyní můžeme říci, že jsme udělali dobře. Myslím, že ostravský veletrh se právem zařadil mezi naše stálice.  

Co k tomu dodat. Snad jen to, že všichni, kdo ještě v Ostravě na Dovolené nebyli, udělali chybu, kterou je ale snadné napravit.

Více zase zítra!