HOTEL SLADOVNA ČERNÁ HORA – AKTUÁLNÍ VÝZVA

10. listopadu 2023 | | | |

Je pátek, desátého listopadu 2023 a za okny je počasí více, než podzimní a méně než svatomartinské. Bílo sice zřejmě zatím nebude, ale svatomartinský čas nastal. Čas předadventní, čas dokonale…

Je pátek, desátého listopadu 2023 a za okny je počasí více, než podzimní a méně než svatomartinské. Bílo sice zřejmě zatím nebude, ale svatomartinský čas nastal. Čas předadventní, čas dokonale zralý dopřát si příjemný zážitek a naladit se do zimní atmosféry před blížícími se Vánocemi, Silvestrem a Novým i novým rokem.

Tak dokonale bude připravena vaše svatomartinská husa v hotelu Sladovna v sobotu 11.11. a v neděli 12.11. 2023

Svátek svatého Martina je krásnou příležitostí dopřát si vše, na co  koncem léta, na podzim a na začátku zimy většinou nezbývá mnoho času.

Navíc – svatomartinská husa je nádherná tradice, která násobně předčí kdejakého „meka“. Je pravdivá ve své úpravě a téměř dokonalá v estetice na talíři. V neposlední řadě je v pekáči se svatomartinskou husou zakleto i kouzlo družnosti.

Umíte si představit, že byste si někde dopřávali husí stehno s dvojím zelím, karlovarským knedlíkem nebo tradičními „lokšemi“ bez přítomnosti někoho blízkého nebo celé rodiny? To asi těžko.

Takže!!!

Ještě pořád máte šanci si dopřát pravou, nefalšovanou a na několik způsobů připravovanou svatomartinskou husu dopřát se všemi tradicemi, které k tomu patří.

Pohodu, profesionální a dokonalou obsluhu, příjemné prostředí, mimořádně chutné dezerty a řadu dalších služeb včetně bohaté kolekce wellness zážitků najdete už zítra, v sobotu 11. 11. a také 12. 11.2023 v hotelu Sladovna v Černé Hoře.

Nebude se vám chtít odjet. Můžete zůstat nejméně do dalšího dne.

A naplánovat si návštěvu třeba už na Vánoce nebo na Silvestra.

Zítra vám napíšeme, jaké ty svatomartinské husy v hotelu Sladovna byly.

   Hotel Sladovna****

U Pivovaru 3

679 21 Černá Hora

Recepce – individuální reservace a balíčky
provoz recepce 0 – 24 hod.
Tel.: +420 539 086 395, +420 731 689 907
recepce@hotelsladovna.cz

Ředitel hotelu
Aleš Hauzar
reditel@hotelsladovna.cz