VESUF JEŠTĚ NESKONČIL

28. července 2023 | | | | |

Za pár okamžiků se pátek zlomí do soboty. Pastýřská louka, jeviště a hlediště festivalu VESUF právě utichá – tedy končí hudební produkce, ale technický servis běží na plné obrátky nejen…

Za pár okamžiků se pátek zlomí do soboty. Pastýřská louka, jeviště a hlediště festivalu VESUF právě utichá – tedy končí hudební produkce, ale technický servis běží na plné obrátky nejen proto, že je slušné po sobě uklidit ale především proto, abyste mohli zase zítra přijít a cítit se upraveném pažitu přinejmenším tak skvěle, jako jsme se na prvním odpoledni a večeru VESUFu 2023 cítili my všichni – tedy nás všech pár tisícovek dobrých lidí.

Staré české přísloví praví: Někdo holky, jiný vdolky. My bychom mohli říct: někdo Čechomor, jiný Monkey Business. To platilo pro dnešek – pro pátek.

V sobotu to bude zase trochu jiné.

Stačí přijet a bavit se stejně, jako jsme se bavili dnes. U Klenotu, Jadrníčka, u piva z Prostějova s z další pětadvacítky pivovarů, jejichž produkce je stejně skvělá, jako muzika, kterou si zítra – v sobotu můžete i vy, stejně ajko my poslechnout a společně se dobře bavit.

Takže až si ráno přečtete tento článek, máte stále ještě možnost přijet, přijít, nechat se dovézt za námi na Pastýřskou louku mezi obcemi Velenov a Suchý u Boskovic.

A kdyby vás náhodou skvělá muzika a neméně skvělá piva nebavily, počkejte si na západ slunce, který se vyrovná …. no těžko bych hledal důstojné přirovnání.

Kdo viděl, slyšel a prožil VESUF, ví, o čem píšu, kdo nebyl, o hodně přišel.

www.vesuf.cz